Türkçe
     
 
 
  "Enerji çözümleriniz için tecrübeli ortağınız"  

Ana Sayfa             Kurumsal             Hizmetler             Ürünler             Projelerimiz             Bizden Haberler             İletişim

 

BW ENERGY Türkiye | bw Solar, PV, Fotovoltaik, Photovoltaik, Yenilenebilir Enerji, Doğal Enerji, Rüzgar enerji, Wind energy

 
 
 
bw  


RÜZGAR GÜCÜ


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   
  FOTOVOLTAİK
   
   
 

B&W Enerji’den kendi güneş enerji santraliniz ile şahsi elektrik fiyat freniniz!

Güneş size devasa, bedelsiz enerji potansiyeli sunmaktadır. Fotovoltaik tesisi güneş ışığını emisyonsuz olarak doğrudan elektrik enerjisine dönüştürüyor. Bu insan ve doğa için- gelecek nesiller için de- en uygun olanıdır. Bu esnada imalat masrafları son yıllarda oldukça düştü. Kendinize ait fotovoltaik tesisiniz ile enerji sağlayıcınızdan satın aldığınız elektriğe kıyasla çok daha ucuz üretebilirsiniz ve kullanabilirsiniz.

Kendi elektriğinizi 7,5 Cent/kW saatten itibaren kendiniz üretebilirsiniz.

İsterseniz hane içi kullanım olsun ister ticaret veya tarımda:

sabit ve orta vadeli güvenilir elektrik fiyatı değecek bir ölçüttür. Bir fotovoltaik tesisi için temin maliyetleri son yıllarda oldukça düştü. Devam eden düşük faiz dönemi ve olumlu finansman şartları (KWF = yeniden yapılanma kredi kurumu) ve vergi avantajı sayesinde fotovoltaik tesisi sizin şahsi enerji ekonominizde uzun vadeli bir yatırımdır.

Bütün enerjilerin temeli olan güneş enerjisinden teknoloji yardımı ile değerli enerjiler üretilebilir. Prensip olarak dahice olduğu kadar da basittir: Güneş enerjisi doğru akım üreten etkin fotovoltaik modülü ile buluşuyor. Bu akım modern invertör yardımı ile alternatif akıma dönüştürülüyor ve daha sonra sizin ev içi şebekenize ve kamu elektrik şebekesine aktarılabiliyor.

Roof System Easy Power Pac Facade System
Çatı üstü tesisler Kolay güç kaynağı Cephe tesisleri
Open Area Tracking System In-Roof System
Boş arazi tesisleri Yeniden Düzenleme Çatı içi tesisler
Redemption Modules Components
Geri alınan modüller Birim parçalar

Yararlanma imkânlarının çokluğu hayran bırakıyor: ister hane içerisinde, ticarethanelerde veya büyük yeniden düzenlenen sanayi tesislerinde veya elektriğin pazarlanması için boş alanlarda enerji olarak olsun elektrik revaçta olan bir maldır. 21. Yüzyılın dünyası kelimenin tam anlamı ile durmadan elektrik altındadır- buna eğilim ise artmaktadır.

Dünya nüfusunun hızlı artışı ve hep elektrik yoğun teknik geleceğin enerji temininden özel beklentiler içerisindedir. Almanya’da yenilenebilir enerji devri daha nükleer enerjinin ortaya çıkması ile başlamıştı. Ademi merkeziyetçi enerji sistemleri geniş kapsamlı teminin yerine geçti. Şimdi artık vizyon sahiplerinin ve yaratıcılığın dönemidir: çünkü durmadan yeni, ilginç teknik imkanlar piyasaya çıkıyor.

B&W Enerji size kapsamlı müşteri hizmet çözümleri sunuyor: Fikir, bireysel tasarım ve tesis çözümleri, yapım ve finansman esnasında danışmanlık, profesyonel kurulum ve sonrasında da cazip hizmet ve bakım konsepti sağlanmaktadır. Sertifikalı güneş enerji danışmanlarından, satıcılardan, mühendislerden ve tesisatçılardan oluşan ekibimiz Almanya ve Avrupa’da şimdiden 4.500’den fazla güneş enerji tesisi planladı ve gerçekleştirdi.

   
   
BW ENERGY Türkiye | bw Solar, PV, Fotovoltaik, Photovoltaik, Yenilenebilir Enerji, Doğal Enerji, Rüzgar enerji, Wind energy
bw bw bw

Mimarsinan OSB. 4. Cadde No:4 TR 38350 Melikgazi / KAYSERİ  Tel : 0 352 294 37 00  Fax : 0 352 294 37 01   E-mail : info@bw-energy.com.tr

bw bw bw